Przejdź do głównej zawartości

Kto tak na prawdę nami rządzi?

Pewnie wielu z was zastanawiało się kto, lub co, tak na prawdę rządzi światem. W dzisiejszym blogu postaram się wam to mniej więcej wytłumaczyć.
W poprzednim blogu wspomniałęm o organizacji zwanej "ILLUMINATI", nie wielu z was o niej słyszało, dam rękę ;) No i właśnie o to chodzi. Taki jest ich cel żeby jak najmniej osób o tym wiedziało. Jak to się mówi "Durnym narodem rządzi się łatwiej", więc im jest to na rękę żeby się o tym nie mówiło. Wyobraźcie sobie, że każdy o tym wie, wtedy nie miałoby to sensu bo wszyscy by wiedzieli, że czołowi politycy to tak na prawdę "marionetki" w rękach illuminatów. Mówiąc o illuminatach mam na myśli ich "zarząd" bo tak na prawdę każdy kto jest w ich rękach jest illuminatą. 
Inaczej można ich nazwać masonami. Można łatwo zauważyć, że znaki których używają widzimy na co dzień, tak na prawdę ich nie dostrzegamy. A może nie chcemy ich dostrzegać? Znaki te mają na celu wpłynąć na naszą podświadomość więc tak na prawdę nie odczuwamy niczego ;) A jedne ze znaków to kolejno, oko w piramidzie, oko horusa (starożytny bóg w Egipcie, pacyfka, minerwa pentagram. Wszystkie te znaki odwołują się do szatana.Na dolarze amerykańskim można zauważyć zarówno piramidę jak i minerwę z tym, że ta "sowa" jest prawie nie widoczna i trzeba się dobrze przypatrzeć żeby ją zauważyć. Wszystkie te znaki widzimy codziennie i przechodzimy obok nich obojętnie. A więcej o tych znakach znajdziecie tutaj
Symbole te występują wszędzie, od bajek, przez filmy do muzyki oczywiście mówię tutaj o teledyskach. Często można zauważyć, że światowa gwiazda muzyki pop zakrywa jedno oko co jest znakiem oka horusa, bądź pokazuje gest 666 na dłoni. Jako przykład podam tutaj Lady Gaga
Jest też mnóstwo innych takich jak Eminem, Rihanna, Katy Perry, lecz nie ma sensu bym wstawiał tutaj zdjęcie każdego z osobna ;) 

Ci illuminaci mają zaplanowane wszystko od początku do końca, dobrym przykładem jest zamach na World Trade Center, który nie był zamachem lecz zaplanowaną akcją od początku do końca, ale o tym kiedy indziej. A przykład jest z bajki "Johny Bravo" 
Tak samo dotyczy się tego gwiazd, jest mnóstwo takich przykładów, wystarczy się zainteresować i troszkę poczytać. Ja tutaj nie będę opisywał wszystkiego bo to nie ma najmniejszego sensu (jest tego multum :D )

No i na koniec. Światowej sławy polityk biznesmen Donald Trump! 
Czemu tak uważam? A temu! Pooglądajcie sobie ten film.

Jako kolejny dowód podam, że prawie każy z prezydentów USA był masonem. A czemu prawie? Otóż John Fitzgerald Kennedy nim nie był i powiedział w prost, że będzie zwalczał potajemne organizacje w jego państwie, ale wszyscy wiemy jak to się skończyło dla niego. Dla tych co nie wiedzą powiem. Zastrzelili go ze snajperki. Osoby, która oddała strzał nigdy nie zleziono. Przypadek? NIE SĄDZĘ! 

Pozdrawiam!

Tomek ;) 


Komentarze

  1. Powiem Ci że w moim mieście stoi taka skała w kształcie trójkąta z okiem. Jest od wielu lat. Za młodu nigdy nie zwracalam na to uwagi. Później zaczęłam zastanawiać się czemu tam jest. :D Nie wiem właściwie czemu to pisze. Tak dla ciekawostki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Warto wspomnieć, że te symbole z czasów starożytności były postrzegane pozytywnie, np. w ich użyciu pentagram to hexagram, który jest np. po środku czakry serca. Tak samo jest ze swastyką - niegdyś oznaczała Mitrę, czyli słońce. Oni robią tak ze wszystkim. Warto się skupić na tym, że żyjemy w Nowym Porządku Świata i w jaki sposób oderwać się od Matrixa. Istotny jest też ich "pomyłkowy" system - robią wszystko tak, że jest jednocześnie ewidentne, ale niepotwierdzone.

    Pozdrawiam serdecznie. :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

ISIS i państwo islamskie.

Dzień dobry wszystkim! Witam na moim pierwszym oficjalnym blogu.

Jako,  że atmosfera w całej europie i nie tylko jest niesamowicie napięta i praktycznie w każdym mieście może być przeprowadzony zamach terrorystyczny postanowiłem się wypowiedzieć na temat tzw. "uchodźców". Przejdźmy do rzeczy wiosna ludów krajów muzułmańskich zaczęła się między 2010 a 2103 rokiem, jest to dla nas przykra wiadomość ze względów zarówno kulturowych jak i religijnych a również w pewnym stopniu politycznych.Biorąc pod uwagę wyżej zestawione dane można wywnioskować, że "ciapaków" dotarło do nas już tyle, że wystarczyłoby zaludnić dość duże miasto bo jest to prawie 500 000 ludzi. Oczywiście ja nie mówię, że każdy z nich to jest członek ISIS bądź jakiś radykalny muzułmanin, ale kiedyś zobaczyłem pewien tekst dzięki któremu mogę tutaj teraz pisać a mianowicie "Nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin", w krajach cywilizowanych oczywiście też znajdzie …

Przepowiednie na 2017

Wojna w tym roku? Bardzo możliwe A więc do rzeczy. Zacznijmy od tego, że duża część osób przepowiadających przyszłość wypowiedziała się w bardzo podobny sposób o roku 2017 co często się nie zdarzało.  Objawienia fatimskie, które miały miejsce w 1917, pierwsze 17 maja i ostatnie 17 października. Co miesiąc z wyjątkiem sierpnia bo wtedy objawienie miało miejsce 19 dnia tego miesiąca.

Kolejno w 2017 r mija 300 rocznica powstania masonów i nadchodzi przez nich długo zapowiadany "New World Order" co jest tylko teorią spiskową lecz jak to się mówi w każdej bajce jest ziarnko prawdy. Ja osobiście wierzę, że jest taka organizacja jak Masoni i Illuminaci, którzy tak na prawdę rządzą światem a czołowi światowi politycy są tylko ich marionetkami, ale na temat illuminati i masonów w innym blogu bo tutaj piszę na inny temat ;)

Następnie, ojciec Klimuszko również przepowiada, że nadchodzi zagłada dla całego świata i pochłonie nas kataklizm, oczywiście z wyjątkami, ale o tym w dalszej częśc…